Aktualności

Szkolenie z zakresu ratownictwa technicznego

    Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie organizuje szkolenie z zakresu ratownictwa technicznego dla strażaków ratowników OSP.

    Warunkiem przyjęcie na szkolenie jest:

  1. a)   ukończenie szkolenia strażaków ratowników OSP cz. II lub spełnienie wymagań równorzędnych,
  2. b)   zaświadczenie lekarskie stwierdzające możliwość udziału w działaniach ratowniczych
  3. c) ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,

 

    Program szkolenia przewiduje na to szkolenie 31 jednostek lekcyjnych. W zależności od ilości zgłoszeń szkolenie rozpocznie się 12 lub 18 marca, o czym poinformujemy po zakończeniu rekrutacji. Od ilości zgłoszeń będzie zależał także ewentualny podział na mniejsze grupy szkoleniowe.

    Nowe zgłoszenie nie wymaga przesyłania do KP PSP w Wołominie żadnych innych dokumentów poza kartą zgłoszenia, niemniej jednak zgłaszany na szkolenie strażak musi bezwzględnie spełniać postawione wymagania, co kierujący na szkolenie potwierdza w karcie zgłoszenia.

    Zgłoszenia kandydatów należy dokonać do dnia 10 marca.  Dopuszcza się zgłoszenie kandydatów na szkolenie w wyznaczonym terminie faksem lub drogą elektroniczną, jednak podpisany oryginał karty zgłoszenia należy dostarczyć do Komendy najpóźniej w dniu rozpoczęcia szkolenia.

    O miejscu rozpoczęcia szkolenia będziemy informowali po zakończeniu rekrutacji.

    Zgłoszenia elektroniczne prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mł. bryg. J. Kłak - 0-22 761 33 41

Pani Dorota Pobudkiewicz 0-22 761 33 40

 

 

Sporządził: mł. bryg. Jarosław Kłak

Wołomin, 1 marca 2017r.

wtorek, 19, czerwiec 2018

Maciej Komorowski 511-554-737