Aktualności

Szkolenie kierowców - konserwatorów sprzętu OSP

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie organizuje szkolenie KIEROWCÓW – KONSERWATORÓW SPRZĘTU RATOWNICZEGO OSP

Celem szkolenia jest przygotowanie kierowców - konserwatorów sprzętu OSP do wykonywania zadań operatora sprzętu, do obsługi samochodów pożarniczych oraz urządzeń z silnikami spalinowymi, stanowiących wyposażenie OSP, a także do konserwacji i drobnych napraw mających na celu utrzymanie pełnej sprawności sprzętu ratowniczego OSP.

 

Warunki przyjęcia na szkolenie

  • Kandydat na szkolenie powinien posiadać:
  • skierowanie wg. wzoru określonego; 
  • wiek - nie przekroczone 65 lat;
  • prawo jazdy co najmniej kat. B;
  • potwierdzenie ukończenia szkolenia podstawowego strażaków ratowników OSP wg programu z 2015 roku lub spełnienie równorzędnych wymagań zgodnie z programem szkolenia z 2006 roku.

 

Program przewiduje 28 jednostek lekcyjnych, które planujemy zrealizować w terminach: 8,9 oraz 22 i 23 kwietnia.  Limit miejsc na szkolenie wynosi 36. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 3 kwietnia. Kandydaci zgłoszeń i po terminie będą mogli odbyć szkolenie w innym terminie. O miejscu szkolenia poinformujemy po zakończonej rekrutacji.

 

Zgłoszenia elektroniczne prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mł. bryg. J. Kłak - 0-22 761 33 41

Pani Dorota Pobudkiewicz 0-22 761 33 40

 

Opracował: mł. bryg. Jarosław Kłak

poniedziałek, 23, kwiecień 2018

Maciej Komorowski 511-554-737